Rynek parków handlowych w Polsce – najnowszy raport


Jak wygląda rynek nieruchomości handlowych w Polsce 2023?

W ostatnich 3 latach rynek nieruchomości handlowych w Polsce musiał zmierzyć się z wyzwaniami takimi jak pandemia i wojna w Ukrainie. Wymusiły one przyspieszone zmiany, które miały wpływ na zachowania zarówno inwestorów, jak i najemców oraz konsumentów. 

Tematyczne części poruszają najważniejsze informacje:

I CZĘŚĆ 

Charakterystyka parków handlowych i korzyści, jakie te obiekty przynoszą z perspektywy inwestorów, najemców oraz konsumentów. W tej części prezentujemy także rynek parków handlowych na tle innych nieruchomości handlowych.

II CZĘŚĆ  

Przypominamy, jak wyglądał rynek parków handlowych w latach 2021-2022 oraz zestawiamy to z danymi z pierwszej połowy 2023 roku. Przedstawimy także inwestycje realizowane przez RockCapital w ostatnim czasie.

 III CZĘŚĆ 

Trendy oraz wyzwania, które będą kształtować rynek parków handlowych w Polsce w najbliższych latach.

Zapraszamy do lektury naszego raportu. Stanowi on źródło wartościowych informacji, które mamy nadzieję, że przyczynią się do sukcesów kolejnych inwestorów.  


    Administratorem danych osobowych jest firma Rock Capital Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem pl. Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa. Wysyłając zapytanie użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.


    Zapisz się do newslettera
    aby być na bieżąco