Nowe otwarcia Rock Parków


RockCapital. w przeciągu ostatnich sześciu tygodni otworzył aż dwa nowoczesne kompleksy handlowo-usługowe – w województwie łódzkim oraz podkarpackim. Mowa tu o RockPark Błaszki i RockPark Przeworsk. W planach są kolejne.

RockPark Błaszki otwarty został 20 grudnia 2023 roku, a z początkiem lutego RockPark Przeworsk w województwie podkarpackim. Oba obiekty to nowoczesne kompleksy handlowo-usługowe oferujące najpopularniejsze marki dostępne na rynku. Pierwszy z nich powstał w miejscowości Lubanów przy ul. Ostrzeszowskiej w gminie Błaszki (woj. łódzkie). Podobnie jak wszystkie parki otwierane przez RockCapital. to jednokondygnacyjny obiekt handlowy z wygodnym parkingiem dla zmotoryzowanych klientów. Wśród najemców są ulubione sieci handlowe – spożywczy dyskont pod szyldem Biedronka, drogeria Rossmann, Pepco oraz  Świat Prasy. RockPark Błaszki ma powierzchnię 2 100 mkw, a parking oferujący 60 miejsc postojowych wzbogacony został o stację ładującą dla samochodów elektrycznych, która powstała we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

Nowo otwarty park handlowy RockPark Przeworsk (woj. podkarpackie) mieści się przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Dynowską, a jego lokalizacja – podobnie, jak wszystkich parków RockCapital. – została starannie zaplanowana, tak, aby okoliczni mieszkańcy mieli łatwy dojazd do obiektu. 

Na powierzchni 6 800 mkw. RockPark Przeworsk do dyspozycji klientów są najpopularniejsze marki handlowe oferujące kompleksową ofertę handlowo-usługową. Wśród najemców jest dyskont spożywczy Biedronka, którego otwarcie nastąpiło wcześniej, aniżeli całego obiektu – w drugiej połowie października 2023, sklep oferuje na powierzchni 1 000 mkw. artykuły spożywczo-chemiczne pierwszej potrzeby. Pozostali najemcy to równie znane i lubiane marki: Pepco, Media Expert, Martes Sport, KiK, Sinsey, Tedl, Dealz, CCC, KAES, Orange i ChargeEuropa. Dzięki tak starannie dobranej ofercie klienci w wygodny sposób będą mogli w jednym miejscu kupić produkty spożywcze, artykuły chemiczne oraz gospodarstwa domowego, tekstylne, sportowe, obuwnicze, zabawki, a także artykuły kosmetyczno-drogeryjne. RockPark Przeworsk mieści się w centrum miasta, blisko osiedli mieszkalnych. Dzięki sąsiedztwu stacji kolejowej zakupy będą mogli zrobić w parku także niezmotoryzowani klienci sąsiadujących z Przeworskiem miejscowości. A z myślą o tych zmotoryzowanych klientach przygotowano 170 miejsc postojowych. Znajduje się na nim także stacja ładująca dla samochodów elektrycznych, która powstała we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

– Park  handlowy w Błaszkach, jak i w Przeworsku to odpowiedź na zakupowe potrzeby lokalnych mieszkańców. To nowoczesne kompleksy handlowo-usługowe z ciekawą i zróżnicowaną ofertą. W procesie komercjalizacji każdego naszego parku szczególną uwagę zwracamy na wybór najemców, dlatego w obu nowo otwartych RockParkach nie mogło zabraknąć sieci sklepów najpopularniejszych marek z asortymentem w dyskontowych cenach. Bardzo ważna jest dla nas także dogodna dla klientów lokalizacja obiektów – mówi  Jakub Linka, Wiceprezes Zarządu RockCapital.

– To już drugie nasze otwarcie na przestrzeni ostatnich 6 tygodni. W planach mamy dalszy rozwój i kolejne RockParki, które na stałe wpisały się już w mapę handlową Polski. Na terenie kraju jest jeszcze wiele miejscowości z potencjałem i zapotrzebowaniem na tego typu obiekty – podkreśla Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital.


Podobne aktualności


Zapisz się do newslettera
aby być na bieżąco