Chcesz zbudować sieć swoich sklepów, bazując na najlepszych lokalizacjach?

Jako deweloper parków handlowych stawiamy na perspektywiczne lokalizacje, w których nasza inwestycja jest doskonałym uzupełnieniem oferty handlowej dla lokalnej społeczności.


Wybieramy te przestrzenie, w których nasi najemcy będą mogli rozwijać swoją sieć sklepów i osiągać doskonałe zyski ze sprzedaży produktów i usług.


Postaw na sukces. Dołącz do grona naszych
najemców i zyskaj przewagi konkurencyjne.

Te firmy
już wybrały współpracę
z RockCapital.Nasz zespół
komercjalizacji
pomoże Ci:

Być blisko
Twoich klientów

Pomożemy Ci przygotować doskonałą strategię ekspansji w oparciu o nasze wewnętrzne analizy regionu, analizy Twojej branży, rynkowy catchment oraz analizę najlepszego potencjału rozwoju Twojego biznesu.

Wybrać lokalizacje,
które odniosą sukces

Proces wyboru lokalizacji pod nasze inwestycje zaczynamy od analizy potencjału zakupowego dla Twoich przyszłych klientów. Już na tym etapie wiemy, jakie marki, sklepy i usługi będą pożądane w danym regionie.

Zbudować
sieć sklepów

Parki handlowe, które budujemy na terenie całego kraju to idealna i gotowa sieć lokalizacji dla Twojego biznesu. Stawiamy tylko na atrakcyjne lokalizacje przy kluczowych szlakach komunikacyjnych.

Realizować Twoje
cele biznesowe

Ekspansja to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedany Twoich usługi i produktów. Nasi eksperci pomogą Ci skutecznie zrealizować plany ekspansji na rodzimym rynku.


Skontaktuj się z naszym zespołem i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dotyczących możliwości najmu lokali użytkowych dedykowanych Twoim potrzebom:

Justyna Kojak

Dyrektor ds. Komercjalizacji

+48 500 037 353

justyna.kojak@rockcapital.pl


Zapisz się do newslettera
aby być na bieżąco