RockPark Błaszki

Województwo łódzkie

Nazwa projektu

RockPark Błaszki

Powierzchnia obiektu

2 100 m2 oraz
60 miejsc postojowych

Termin otwarcia

20 grudnia 2023


Najemcy

RockPark Błaszki to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy,
który powstał w województwie łódzkim.

W miejscowości Lubanów przy ul. Ostrzeszowskiej w gminie Błaszki (woj. łódzkie) zakończyła się budowa parku handlowego, który funkcjonuje pod szyldem Rock Park.

RockPark Błaszki to parterowy kompleks handlowy o łącznej powierzchni prawie 2 100 metrów kwadratowych. Wśród najemców, którzy mają swoje sklepy w parku handlowym znajdują się takie marki jak Rossmann, Biedronka, Świat Prasy czy Pepco. Klienci mają do dyspozycji ponadto naziemny parking samochodowy na 60 stanowisk, który wzbogacony został o stację ładującą dla samochodów elektrycznych, która powstała we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

– W okresie komercjalizacji dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić różnorodne sklepy, które zaspokoją potrzeby każdego klienta– mówi Jakub LinkaWiceprezes Zarządu RockCapital.

Galeria

Sprawdź nasze aktualności

Napisz do nas jeśli jesteś zainteresowany współpracą przy kolejnej inewstycji

    Administratorem danych osobowych jest firma Rock Capital Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem pl. Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa. Wysyłając zapytanie użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.


    Zapisz się do newslettera
    aby być na bieżąco