Polskie gwiazdy wsparły Charity Golf Invitational by RockCapital.


Największe polskie gwiazdy wsparły tegoroczną edycję wyjątkowego, charytatywnego turnieju Charity Golf Invitational by RockCapital. Wylicytowano przedmioty łącznie za kwotę 81 500 zł, która w całości wsparła Fundację Rodzin Adopcyjnych.

Jednym z najważniejszych punktów turnieju golfowego Charity Golf Invitational by RockCapital., którego pierwsza edycja odbyła się w połowie września br. na Rosa Private Golf Club, była licytacja charytatywna będąca okazją do zdobycia niezwykłych przedmiotów ufundowanych przez polskie i zagraniczne gwiazdy wielkiego formatu. Środki zebrane z licytacji trafiły na konto Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

Charity Golf Invitational by RockCapital., to charytatywne wydarzenie o sportowym wymiarze. Dzięki hojności darczyńców oraz zaangażowaniu uczestników udało się zebrać kwotę 81 500 zł, która w całości została przekazana na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych. 

Podczas wieczoru wylicytowane zostały przedmioty przekazane przez największe gwiazdy polskiego i zagranicznego show-biznesu:

– koszulka z  podpisem  Roberta Lewandowskiego, ufundowana przez naszego znakomitego piłkarza,

– koszulka z autografem ufundowana przez Jakuba Błaszczykowskiego,

– bilet na Mecz Legend Liverpoolu dla 4 osób, ufundowany przez Jerzego Dudka, 

– kij golfowy z podpisem Adriana Meronka, ufundowany przez golfistę,

– flaga z autografem norweskiego golfisty Viktora Hovlanda,

– voucher na kolację z udziałem Magdaleny Różczki oraz Jana Holoubka,

– butelka rumu od firmy Stock Dictador 2 Masters,

– Rondo Oskara Zięty – przepiękne lustro dekoracyjne o porcelanowej powierzchni ufundowane przez tego znakomitego projektanta.

Fundacja Rodzin Adopcyjnych to organizacja, która od lat angażuje się w pomoc dla rodzin adopcyjnych i dzieci, którzy potrzebują wsparcia. Zebrana kwota będzie miała ogromne znaczenie w dalszej realizacji ich misji. 

– W imieniu Fundacji Rodzin Adopcyjnych i zespołu prowadzonego przez nas Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP w Otwocku), który zajmuje się pozbawionymi opieki małymi dziećmi – bardzo dziękuję za niezwykłą inicjatywę RockCapital. i wsparcie naszych działań. Było ono możliwe dzięki zaangażowaniu partnerów i gości turnieju – powiedział Jerzy Potocki, przedstawiciel Fundacji Rodzin Adopcyjnych. – Byłem bardzo mile zaskoczony serdecznością uczestników tego golfowego spotkania i prawdziwym zainteresowaniem potrzebami dzieci, którym udzielamy pomocy. Cieszymy się, że udało się zebrać tak znaczącą kwotę i mamy nadzieję na współpracę w przyszłości.

Charity Golf Invitational by RockCapital. odbył się w dniach 15-16 września 2023 na Rosa Private Golf Club i była to pierwsza edycja charytatywnego turnieju golfowego, który nie tylko dostarczył niezapomnianych chwil i emocji sportowych, ale także przyczynił się do wsparcia Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Organizatorem turnieju jest polska firma RockCapital. działająca w obszarze nieruchomości komercyjnych w całej Polsce, której specjalizacją są parki handlowe. Zaangażowanie w działalność charytatywną jest ważnym elementem strategii działalności spółki. 

– Bardzo cieszymy się, że nasz turniej spotkał się z aż tak dużym zainteresowaniem. Dziękujemy fundatorom – wszystkim osobom, które przekazały przedmioty na licytację oraz za zaangażowanie gości i zawodników podczas naszego wydarzenia, zarówno w jego części sportowej, jak i charytatywnej. Kolejny turniej za rok, serdecznie zapraszamy  już dzisiaj na Charity Golf Invitational by RockCapital. 2024 – podziękował Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital. 

Gośćmi specjalnymi podczas wydarzenia byli: piłkarz Jerzy Dudek, hokeista Mariusz Czerkawski, Radosław Frańczak – Prezes Polskiego Związku Golfa. Nad sportowym charakterem turnieju czuwał Sławomir Piński – golfista z 30-letnim doświadczeniem, Dyrektor Sportowy World AmateurGolfers Championship Europe, Ptrzewodniczący Rady Doradczej Polskiego Związku Golfa.


Podobne aktualności


Zapisz się do newslettera
aby być na bieżąco