Trwa budowa Rock Park Przeworsk 


Trwa budowa kolejnego Rock Parku, który powstanie w Przeworsku przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Dynowską i z pewnością zachwyci klientów. Otwarcie retail parku zaplanowane jest na 4 kw. 2023 r.

Rock Park został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie klientów. Obiekt ma 6800 m2 powierzchni handlowej i znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwi dojazd mieszkańcom miasta i okolic. W parku handlowym klienci znajdą sklepy takie jak: Biedronka, Media Expert, Pepco, Dealz, Martes, Orange, Kaes, Sinsay, Kik oraz TEDi, dyskont tekstylny oraz sklep z artykułami gospodarstwa domowego, dla majsterkowiczów, artykułami papierniczymi, zabawkami oraz produktami drogeryjnymi i kosmetycznymi.

 

Cieszymy się z budowy parku handlowego w Przeworsku, którego realizacja przebiega zgodnie z ustalonym harmonogramem. Obiekt będzie charakteryzował się kompleksową i zróżnicowaną ofertą usługowo – handlową. W procesie komercjalizacji zwracaliśmy szczególną uwagę na wybór najemców, którzy wzbogacą ofertę handlową w celu sprostania wymaganiom lokalnej społecznościzdradził Jakub Linka, Wiceprezes Zarządu RockCapital.

Dodatkowo przed obiektem znajdować się będzie 170 wygodnych miejsc parkingowych dla klientów. Parking zostanie wzbogacony o stację ładującą dla samochodów elektrycznych, która powstanie we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

Lokalizacja, w której trwa budowa Rock Parku, czyli przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Dynowską w Przeworsku, została dokładnie przemyślana i zaplanowana. Powstanie nowego parku handlowego będzie miało ogromny wpływ na wzbogacenie oferty handlowej dla mieszkańców Przeworska i okolicznych miejscowości. Będzie to jedyny obiekt w okolicy oferujący takie punkty usługowo-handlowe, co na pewno przyciągnie wielu klientów z okolicy, a dzięki usytuowanej stacji kolejowej w pobliżu ułatwi to dojazd niezmotoryzowanym mieszkańcom pobliskich miejscowości. 

Z wieloma sukcesami rozwijamy sieć parków handlowych w całej Polsce. Działamy pod marką Rock Park, której klientami są renomowane sieci handlowe, zarówno globalne, jak i lokalne. Profesjonalnie zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym, poprzez znalezienie atrakcyjnych lokalizacji, komercjalizację powierzchni, aż po budowę i przekazanie do użytkowania gotowych obiektów.


Podobne aktualności


Zapisz się do newslettera
aby być na bieżąco