RockCapital rusza z budową kolejnych parków handlowych


RockCapital rusza z budową kolejnych Rock Parków, które z pewnością zachwycą
klientów. Jeden z nich powstanie w Przeworsku przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Dynowską. Otwarcie retail parku zaplanowane jest na 4 kw. 2023 r. Kolejny Rock Park powstanie w miejscowości Lubanów przy ul. Ostrzeszowskiej w gminie Błaszki,
którego otwarcie ma się odbyć 4 kw. 2023 r. Oba parki mają zapewnić łatwiejszy
dostęp do szerokiej oferty produktów mieszkańcom mniejszych miejscowości.

Wizualizacja Rock Parku w Przeworsku

W nowych parkach handlowych sieci Rock Park klienci znajdą bogaty wybór sklepów w tym sklepów odzieżowych, z artykułami spożywczymi, z artykułami gospodarstwa domowego oraz wiele innych. W obu parkach handlowych są dostępne sklepy znanych marek, dzięki czemu klienci mają szeroki wybór produktów, które spełniają ich oczekiwania.

Wierzymy, że nasze inwestycje będą doskonałym uzupełnieniem potrzeb usługowo handlowych mieszkańców Przeworska i Błaszek, a także mieszkańców okolicznych miejscowości. Położenie obu obiektów zostało dokładnie przemyślane i zaplanowane z myślą o klientach. W okresie komercjalizacji dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić różnorodne sklepy, które zaspokoją potrzeby każdego klienta – wyjaśnia Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital.

Rock Park, który powstanie w Przeworsku oferuje blisko 6800 m2 powierzchni handlowej z licznymi sklepami znanych marek, takich jak Biedronka, Media Expert, Pepco, Dealz, Martes, Orange, Kaes, Sinsay, dyskont tekstylny oraz sklep z artykułami gospodarstwa domowego, dla majsterkowiczów, artykułami papierniczymi, zabawkami oraz produktami drogeryjnymi i kosmetycznymi. Dodatkowo przed obiektem znajdować się będzie 170 wygodnych miejsc parkingowych dla klientów. Parking zostanie wzbogacony o stację ładującą dla samochodów elektrycznych, która powstanie we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa. Rock Park zaprojektowany został z myślą o wygodzie i komforcie klientów, a dzięki swojej dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic Przeworska oraz tuż przy stacji kolejowej, ułatwi dojechanie mieszkańcom okolicznych miejscowości.

Kolejną inwestycją RockCapital jest Rock Park w Lubanowie, gmina Błaszki, o powierzchni blisko 2100 m 2 . Jest to odpowiedź na potrzeby mieszkańców tej okolicy, którzy szukają wygodnego i nowoczesnego miejsca do robienia zakupów. W parku handlowym znajdą szeroki wybór sklepów i usług, w tym takich renomowanych marek jak Rossmann, Biedronka, Świat Prasy czy Pepco. Dzięki temu Rock Park przyciągnie wielu zainteresowanych klientów, którzy szukają najlepszych produktów w najlepszych cenach.

Dla komfortu klientów zostanie również przygotowany duży i wygodny parking, który oferuje, aż 60 miejsc. Parking zostanie wzbogacony o stację ładującą dla samochodów elektrycznych, która powstanie we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

Wizualizacja Rock Parku w Lubanowie

W RockCapital w pełni angażujemy się w rozwój naszego portfolio, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Konsekwentnie realizujemy naszą strategię inwestycyjną, aby zapewnić sukces naszych Rock Parków. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu inwestycji jest ich lokalizacja — tłumaczy Jakub Linka, Wiceprezes Zarządu RockCapital.

Z wieloma sukcesami rozwijamy sieć parków handlowych w całej Polsce. Działamy pod marką RockPark, której klientami są renomowane sieci handlowe, zarówno globalne, jak i lokalne. Profesjonalnie zajmujemy się całym procesem inwestycyjnym, poprzez znalezienie atrakcyjnych lokalizacji, komercjalizację powierzchni, aż po budowę i przekazanie do użytkowania gotowych obiektów.


Podobne aktualności


Zapisz się do newslettera
aby być na bieżąco