RockPark Radom

Województwo mazowieckie

Nazwa projektu

RockPark Radom

Powierzchnia obiektu

3 400 m2 oraz
70 miejsc postojowych

Termin otwarcia

20 kwietnia 2023


Najemcy

RockPark Radom to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy,
który powstał w województwie mazowieckim.

W czwartek, 20 kwietnia odbyło się otwarcie nowego parku handlowego w Radomiu. Wśród najemców są doskonale znane i lubiane marki takie jak m.in.: Stokrotka, Pepco, Dealz, TEDi oraz sklep zoologiczny Kakadu. RockPark Radom wzbogacił ofertę handlową Radomia.

Na powierzchni około 3 400 mkw. do dyspozycji klientów będzie sześciu najemców z szeroką ofertą produktową popularnych i lubianych marek. Wśród nich market spożywczy Stokrotka, sklep zoologiczny Kakadu, a także Pepco, Dealz, TEDi i Rossmann. W dniu otwarcia parku handlowego na mieszkańców czekały liczne promocje, konkursy, gratisy oraz animacje dla dzieci i dorosłych.

– Bardzo nas cieszy, że mogliśmy zaprosić mieszkańców Radomia i okolic na otwarcie nowego parku handlowego. W procesie komercjalizacji z olbrzymią starannością wybraliśmy najemców, tak aby w jak najciekawszy sposób zaoferować przyszłym klientom zróżnicowany asortyment. Lokalizacja również nie jest przypadkowa, zależało nam, aby nowy obiekt był dostępny dla jak największej ilości mieszkańców, dlatego znajduje się przy często uczęszczanych szlakach komunikacyjnych, dzięki czemu dojazd dogodny jest z różnych części miasta. Inwestycja powstała także blisko rozwijającej się zabudowy mieszkaniowejco także ułatwi codzienne zakupy okolicznym mieszkańcom – mówi Jakub LinkaWiceprezes Zarządu RockCapital.

Nowy obiekt znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką, w północno-zachodniej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie są bloki mieszkalne oraz domy jednorodzinne, publiczna szkoła podstawowa nr 15 oraz dyskont spożywczy Biedronka. Dzięki precyzyjnemu doborowi lokalizacji oferta handlowa została w sposób przemyślany wzbogacona o marki oferujący szeroki wachlarz asortymentu zarówno spożywczego, drogeryjnego, odzieżowego jak i dla domu. Miłośnicy zwierząt znajdą także szeroki asortyment dla swoich pupili.

– Nasza strategia rozwoju zakłada realizację obiektów handlowych nie tylko w dużych, ale także w średnich i mniejszych miastach. Naszym priorytetem jest zaspokojenie 100% oczekiwań mieszkańców, dlatego zawsze starannie dobieramy ofertę najemców, a takżlokalizację, stawiając na bezpośrednie sąsiedztwo osiedli. Przed każdym parkiem handlowym do dyspozycji klientów oddajemy duże parkingi, także z miejscami dla osób niepełnosprawnych. Do każdego lokalu jest oddzielne wejście, co ułatwia odnalezienie sklepu. Wierzymy, że zaproponowana przez nas oferta handlowa przypadnie do gustu mieszkańcom Radomia i okolic, wzbogacając tym samym wybór i możliwości zakupowe – podkreśla Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital.

RockCapital z wieloma sukcesami rozwija sieć parków handlowych w całej Polsce. Działa pod marką RockPark, której klientami są renomowane sieci handlowe, zarówno globalne, jak i lokalne. Firma profesjonalnie zajmuje się całym procesem inwestycyjnym, poprzez znalezienie atrakcyjnych lokalizacji, komercjalizację powierzchni, aż po budowę i przekazanie do użytkowania gotowych obiektów.

Generalnym wykonawcą projektu jest firma STB Budownictwo, która posiada ponad 10 lat doświadczenia w generalnym wykonawstwie projektów inwestycyjnych z branży handlowej.

Galeria

RockPark Radom
w mediach

Napisz do nas jeśli jesteś zainteresowany współpracą przy kolejnej inewstycji

    Administratorem danych osobowych jest firma Rock Capital Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem pl. Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa. Wysyłając zapytanie użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.


    Zapisz się do newslettera
    aby być na bieżąco