RockPark Przeworsk

Województwo podkarpackie

Nazwa projektu

RockPark Przeworsk

Powierzchnia obiektu

6 800 m2 oraz
170 miejsc postojowych

Termin otwarcia

1 lutego 2024


Najemcy

RockPark Przeworsk to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy,
który powstał w województwie podkarpackim.

Zakończyła się budowa parku handlowego sieci Rock Park w Przeworsku (woj. podkarpackie). Inwestycja powstała na działce przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Dynowską.

RockPark Przeworsk oferuje w parterowym obiekcie handlowym prawie 6 800 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której swoje sklepy otworzą takie marki jak Biedronka, Media Expert, Pepco, Dealz, Martes, Orange, Kaes, Sinsay, dyskont tekstylny oraz sklep z artykułami gospodarstwa domowego, dla majsterkowiczów, artykułami papierniczymi, zabawkami oraz produktami drogeryjnymi i kosmetycznymi. Inwestycja powstaje na działce przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Dynowską.

Zmotoryzowani klienci parku handlowego mają do dyspozycji 170 miejsc parkingowych, a także stacje do ładowania aut elektrycznych, która powstała we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

– Wierzymy, że nasze inwestycje będą doskonałym uzupełnieniem potrzeb usługowo – handlowych mieszkańców Przeworska, a także mieszkańców okolicznych miejscowości. Położenie obiektu zostało dokładnie przemyślane i zaplanowane z myślą o klientach. W okresie komercjalizacji dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić różnorodne sklepy, które zaspokoją potrzeby każdego klienta – podkreśla Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital.

Galeria

Sprawdź nasze aktualności

Napisz do nas jeśli jesteś zainteresowany współpracą przy kolejnej inewstycji

    Administratorem danych osobowych jest firma Rock Capital Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem pl. Stanisława Małachowskiego 2, 00-066 Warszawa. Wysyłając zapytanie użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.


    Zapisz się do newslettera
    aby być na bieżąco